Филтри -

Машини за обработка на почвата Agropride

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

47 огласа: Машини за обработка на почвата Agropride

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 нови подривач Agropride Горинич 210/3 нови подривач Agropride Горинич 210/3
3
Контактирајте го продавачот
3.545 € UAH 145.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови подривач Agropride Горинич 350 нови подривач Agropride Горинич 350 нови подривач Agropride Горинич 350
3
Контактирајте го продавачот
7.775 € UAH 318.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 350 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельтаплау коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
6.797 € UAH 278.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ
3
Контактирајте го продавачот
5.477 € UAH 224.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 280 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 280 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 280 Дельтаплау коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
5.379 € UAH 220.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 420 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 420 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 420 Дельтаплау коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
10.460 € UAH 428.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 нови подривач Agropride Горинич 210/3 нови подривач Agropride Горинич 210/3
3
Контактирајте го продавачот
3.447 € UAH 141.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау
3
Контактирајте го продавачот
3.741 € UAH 153.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ
3
Контактирајте го продавачот
7.090 € UAH 290.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 350 нови подривач Agropride Горинич 350 нови подривач Agropride Горинич 350
3
Контактирајте го продавачот
7.873 € UAH 322.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ тандемний зубчастий нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ тандемний зубчастий нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ тандемний зубчастий
3
Контактирајте го продавачот
3.790 € UAH 155.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride  Горинич 210/3 Дельтаплау коток полосовий агрег нови подривач Agropride  Горинич 210/3 Дельтаплау коток полосовий агрег нови подривач Agropride  Горинич 210/3 Дельтаплау коток полосовий агрег
3
Контактирајте го продавачот
2.359 € UAH 96.500 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий хвилясти нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий хвилясти нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий хвилясти
3
Контактирајте го продавачот
7.115 € UAH 291.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 420 Дельта НТ тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 420 Дельта НТ тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 420 Дельта НТ тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
10.540 € UAH 431.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride нови подривач Agropride нови подривач Agropride
3
Контактирајте го продавачот
4.059 € UAH 166.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
2.787 € UAH 114.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельтаплау коток тандемний дисковий зубчастий нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельтаплау коток тандемний дисковий зубчастий нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельтаплау коток тандемний дисковий зубчастий
3
Контактирајте го продавачот
4.010 € UAH 164.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау коток тандемний шпоровий агрегатується нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау коток тандемний шпоровий агрегатується нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау коток тандемний шпоровий агрегатується
3
Контактирајте го продавачот
2.738 € UAH 112.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 280 Дельтаплау коток тандемний дисковий хвилястий
1
Контактирајте го продавачот
7.017 € UAH 287.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий зубчасти нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий зубчасти нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий зубчасти
3
Контактирајте го продавачот
8.423 € UAH 344.500 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
3.056 € UAH 125.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
6.907 € UAH 282.500 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ
3
Контактирајте го продавачот
3.105 € UAH 127.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ з крилом коток тандемний нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ з крилом коток тандемний нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ з крилом коток тандемний
3
Контактирајте го продавачот
3.863 € UAH 158.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се