Филтри -

Машини за обработка на почвата Agropride

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Agropride: 47 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
3.102 € UAH 125.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 280 Дельтаплау коток тандемний дисковий хвилястий
1
Контактирајте го продавачот
7.122 € UAH 287.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Кременчуг
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
7.010 € UAH 282.500 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий зубчасти нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий зубчасти нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий зубчасти
3
Контактирајте го продавачот
8.548 € UAH 344.500 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ
3
Контактирајте го продавачот
3.151 € UAH 127.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
2.829 € UAH 114.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау коток тандемний шпоровий агрегатується нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау коток тандемний шпоровий агрегатується нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау коток тандемний шпоровий агрегатується
3
Контактирајте го продавачот
2.779 € UAH 112.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельтаплау коток тандемний дисковий зубчастий нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельтаплау коток тандемний дисковий зубчастий нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельтаплау коток тандемний дисковий зубчастий
3
Контактирајте го продавачот
4.069 € UAH 164.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ з крилом коток тандемний нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ з крилом коток тандемний нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ з крилом коток тандемний
3
Контактирајте го продавачот
3.921 € UAH 158.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
5.509 € UAH 222.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ коток тандемний дисковий хвильовий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ коток тандемний дисковий хвильовий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ коток тандемний дисковий хвильовий
3
Контактирајте го продавачот
7.965 € UAH 321.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 420 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 420 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 420 Дельтаплау коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
10.620 € UAH 428.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, м.Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 350 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельтаплау коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
6.898 € UAH 278.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride  Горинич 210/3 Дельтаплау коток полосовий агрег нови подривач Agropride  Горинич 210/3 Дельтаплау коток полосовий агрег нови подривач Agropride  Горинич 210/3 Дельтаплау коток полосовий агрег
3
Контактирајте го продавачот
2.395 € UAH 96.500 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се