Филтри -

Машини за обработка на почвата Agromet

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Agromet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови култиватор Agromet
1
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Peñaranda de Bracamonte
Контактирајте го продавачот
600 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
1.350 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Bv
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се