Филтри -

Машини за обработка на почвата Agrolead

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата Agrolead

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Agrolead B-30 диск брана Agrolead B-30 диск брана Agrolead B-30
3
Контактирајте го продавачот
4.819 € UAH 200.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 20 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Hoshcha
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се