Филтри -

Машини за обработка на почвата Agrokalina од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата Agrokalina од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови пружинеста фреза Agrokalina DEREX-7,5 нови пружинеста фреза Agrokalina DEREX-7,5
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.190 € UAH 672.000 UAH
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 40 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 06/2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Kalynivka
Контактирајте го продавачот
9.735 € UAH 404.000 UAH
Друга фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Kalynivka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.494 € UAH 228.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 05/2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kalynivka
Контактирајте го продавачот
6.265 € UAH 260.000 UAH
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Kalynivka
Контактирајте го продавачот
21.450 € UAH 890.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 20 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 05/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kalynivka
нови диск брана Agrokalina DEFT-5 нови диск брана Agrokalina DEFT-5 нови диск брана Agrokalina DEFT-5
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.070 € UAH 916.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 05/2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Kalynivka
нови рото брана Agrokalina ANTOKS 6 нови рото брана Agrokalina ANTOKS 6 нови рото брана Agrokalina ANTOKS 6
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Длабочина на обработка 30 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kalynivka
Контактирајте го продавачот
20.290 € UAH 842.000 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 30 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kalynivka
Контактирајте го продавачот
17.400 € UAH 722.000 UAH
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kalynivka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се