Филтри -

Машини за обработка на почвата Agroalex

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата Agroalex

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.624 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Длабочина на обработка 28 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 02/2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Хрватска, Dubrava
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се