Филтри -

Машини за обработка на почвата AgroLand

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата AgroLand

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 80 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
12.850 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се