Филтри -

Машини за обработка на почвата Agro-Tom - Казахстан

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Agro-Tom - Казахстан: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 140 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 160 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 180 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Потребна сила на трактор 50 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 120 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Потребна сила на трактор 240 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 140 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 110 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 220 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 160 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се