Филтри -

Машини за обработка на почвата Agro-Tom од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата Agro-Tom од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.580 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
12.820 €
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Zeven
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.040 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
5.790 €
Подривач
Длабочина на обработка 3 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
34.610 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
10.350 €
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се