Филтри -

Машини за обработка на почвата Agro-Tom од Европа

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Agro-Tom: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
20.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
6.600 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
13.306,72 €
Слама култиватор
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9620 Aalestrup
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се