Филтри -

Машини за обработка на почвата Agro-Tom

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Agro-Tom: 46 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
20.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 140 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 160 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Казахстан, Алматы
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се