Филтри -

Машини за обработка на почвата Agro-Masz од Полска

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Машини за обработка на почвата Agro-Masz од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Jedwabne
нови пружинеста фреза Agro-Masz Brona Mulczowa BM75 нови пружинеста фреза Agro-Masz Brona Mulczowa BM75
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 2.9 ха/час Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
4.427 € PLN 20.330 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, ZDANY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Jedwabne
нови слама култиватор Agro-Masz Agregat podorywkowy półzawieszany 3m
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
2.567 € PLN 11.790 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, ZDANY
Контактирајте го продавачот
2.673 € PLN 12.280 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, ZDANY
Контактирајте го продавачот
3.364 € PLN 15.450 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, ZDANY
Контактирајте го продавачот
8.321 € PLN 38.210 PLN
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, ZDANY
Контактирајте го продавачот
8.492 € PLN 39.000 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Stoczek
нови диск брана Agro-Masz Brona talerzowa Trol 3m / Grada de discos Trol 3m
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
нови диск брана Agro-Masz GRADA DE DISCOC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Jedwabne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се