Филтри -

Машини за обработка на почвата Agro-Masz од Германија

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

37 огласа: Машини за обработка на почвата Agro-Masz од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.663 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-91522 Ansbach
Контактирајте го продавачот
16.596 €
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-91522 Ansbach
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови култиватор Agro-Masz APS 40 H
1
Контактирајте го продавачот
9.664 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Ansbach
нови диск брана Agro-Masz BT 25 + Rohrstabwalze 500
1
Контактирајте го продавачот
6.092 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Ansbach
нови диск брана Agro-Masz BTC 40 H + Dachringwalze 600
1
Контактирајте го продавачот
16.597 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
нови диск брана Agro-Masz BT 50 H + Dachringwalze 600 mm
1
Контактирајте го продавачот
18.067 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Ansbach
нови култиватор Agro-Masz APS 50 H
1
Контактирајте го продавачот
10.714 € Без ДДВ
Култиватор
Година 10/2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Ansbach
реверзибилен плуг Agro-Masz POVR 5 XL Vario
1
Контактирајте го продавачот
23.109 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Ansbach
нови култиватор Agro-Masz AU 50
1
Контактирајте го продавачот
8.647 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.261 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
нови диск брана Agro-Masz BT 30 + Dachringwalze 600 mm
1
Контактирајте го продавачот
9.160 € Без ДДВ
Диск брана
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
6.636 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.647 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-91522 Ansbach
Контактирајте го продавачот
11.345 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-91522 Ansbach
Контактирајте го продавачот
10.924 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
нови слама култиватор Agro-Masz Runner 40 H + Federstempelwalze 600
1
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Ansbach
нови слама култиватор Agro-Masz Runner 30 + Federstempelwalze 600
1
Контактирајте го продавачот
11.345 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
12.352 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.025 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-91522 Ansbach
Контактирајте го продавачот
12.075 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.042 €
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.902 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.300 €
Култиватор
Длабочина на обработка 3 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се