Филтри -

Машини за обработка на почвата Agro-Factory од Полска

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

45 огласа: Машини за обработка на почвата Agro-Factory од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Teeltunit, cultivator, breedte 6 meter. / Művelőegység нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Teeltunit, cultivator, breedte 6 meter. / Művelőegység
2
Контактирајте го продавачот
5.935 € PLN 25.500 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Rullo di coltivazione Cambridge TRIO
1
Контактирајте го продавачот
2.828 € PLN 12.150 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови земјоделски валјак Agro-Factory Rolă de cultivare Cambridge TRIO
1
Контактирајте го продавачот
2.828 € PLN 12.150 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory  Cambridge TRIO valjak za uzgoj / Cambridge TRIO odlingsvals
1
Контактирајте го продавачот
2.828 € PLN 12.150 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Valyak za kultivirane Cambridge TRIO
1
Контактирајте го продавачот
2.828 € PLN 12.150 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory  GROM CAMBRIDGE Kulturwalze / Rouleau de culture GROM CAMBRIDGE нови земјоделски валјак Agro-Factory  GROM CAMBRIDGE Kulturwalze / Rouleau de culture GROM CAMBRIDGE
2
Контактирајте го продавачот
7.122 € PLN 30.600 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Kamenivo pro pěstování, kultivátor, šířka 6 metrů нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Kamenivo pro pěstování, kultivátor, šířka 6 metrů
2
Контактирајте го продавачот
5.935 € PLN 25.500 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge TRIO cultivation roller
1
Контактирајте го продавачот
2.828 € PLN 12.150 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge TRIO Kulturwalze
1
Контактирајте го продавачот
2.828 € PLN 12.150 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge UNIVERS hriadeľ / Axul Cambridge UNIVERS нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge UNIVERS hriadeľ / Axul Cambridge UNIVERS нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge UNIVERS hriadeľ / Axul Cambridge UNIVERS
3
Контактирајте го продавачот
2.514 € PLN 10.800 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
7.099 € PLN 30.500 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Białystok
диск брана Agro-Factory THOR AT600/3 диск брана Agro-Factory THOR AT600/3
2
Контактирајте го продавачот
7.134 € PLN 30.650 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
нови аератор за тревник Agro-Factory
1
Контактирајте го продавачот
1.396 € PLN 6.000 PLN
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Białystok
аератор за тревник Agro-Factory II włóka polowa LUSA U854/2, 6 m аератор за тревник Agro-Factory II włóka polowa LUSA U854/2, 6 m
2
Контактирајте го продавачот
2.095 € PLN 9.000 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
нови земјоделски валјак Agro-Factory Rola de cultivare GROM CAMBRIDGE / GROM CAMBRIDGE kultivavimo нови земјоделски валјак Agro-Factory Rola de cultivare GROM CAMBRIDGE / GROM CAMBRIDGE kultivavimo
2
Контактирајте го продавачот
7.122 € PLN 30.600 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови пружинеста фреза Agro-Factory Herse étrille , éco-sarcleur, vérin нови пружинеста фреза Agro-Factory Herse étrille , éco-sarcleur, vérin
2
Контактирајте го продавачот
6.051 € PLN 26.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови пружинеста фреза Agro-Factory  Harrow, weeder, eco-weeder, actuator нови пружинеста фреза Agro-Factory  Harrow, weeder, eco-weeder, actuator
2
Контактирајте го продавачот
6.051 € PLN 26.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
4.189 € PLN 18.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови аератор за тревник Agro-Factory Herse de prairie et de champ, largeur 8 m. Disponible нови аератор за тревник Agro-Factory Herse de prairie et de champ, largeur 8 m. Disponible
2
Контактирајте го продавачот
2.211 € PLN 9.500 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
8.379 € PLN 36.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
8.379 € PLN 36.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови аератор за тревник Agro-Factory Chariot de prairie et de champ, largeur 6,0 m нови аератор за тревник Agro-Factory Chariot de prairie et de champ, largeur 6,0 m нови аератор за тревник Agro-Factory Chariot de prairie et de champ, largeur 6,0 m
3
Контактирајте го продавачот
1.746 € PLN 7.500 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
8.379 € PLN 36.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
4.189 € PLN 18.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови аератор за тревник Agro-Factory Meadow and field drag, width 8 m. Available нови аератор за тревник Agro-Factory Meadow and field drag, width 8 m. Available
2
Контактирајте го продавачот
2.211 € PLN 9.500 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се