Филтри -

Машини за обработка на почвата Agritec

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Agritec

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мулчер за трактор Agritec Mulchgerät GS40-100FMAD
1
Контактирајте го продавачот
1.190 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Piesport
Контактирајте го продавачот
1.350 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Lennestadt
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.200 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се