Филтри -

Машини за обработка на почвата Agristal од Полска

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Машини за обработка на почвата Agristal од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KULTIVATOR ZA SRNIShchA ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KULTIVATOR ZA SRNIShchA ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KULTIVATOR ZA SRNIShchA ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
6.002 € PLN 26.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
5.587 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Choroszcz
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  TARKOLÓKULTIVÁTOR ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  TARKOLÓKULTIVÁTOR ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  TARKOLÓKULTIVÁTOR ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.402 € PLN 23.400 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal UNITÀ DI COLTIVAZIONE COMPATTA (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal UNITÀ DI COLTIVAZIONE COMPATTA (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal UNITÀ DI COLTIVAZIONE COMPATTA (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
12.930 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal COMPACTE TWEEKUNIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal COMPACTE TWEEKUNIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal COMPACTE TWEEKUNIT (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
12.930 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор Agristal STUBBLE CULTIVATOR ( KUS ) нови култиватор Agristal STUBBLE CULTIVATOR ( KUS ) нови култиватор Agristal STUBBLE CULTIVATOR ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.402 € PLN 23.400 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KOMPAKTNÍ PĚSTOVACÍ JEDNOTKA (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KOMPAKTNÍ PĚSTOVACÍ JEDNOTKA (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KOMPAKTNÍ PĚSTOVACÍ JEDNOTKA (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
11.630 € PLN 50.400 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор Agristal DÉCHAUMEUR ( KUS ) нови култиватор Agristal DÉCHAUMEUR ( KUS ) нови култиватор Agristal DÉCHAUMEUR ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.402 € PLN 23.400 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal UNITATE COMPACTĂ DE CULTIVARE (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal UNITATE COMPACTĂ DE CULTIVARE (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal UNITATE COMPACTĂ DE CULTIVARE (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
11.630 € PLN 50.400 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal Kultivátor strniště ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal Kultivátor strniště ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal Kultivátor strniště ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.402 € PLN 23.400 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KOMPAKT-ANBAUEINHEIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KOMPAKT-ANBAUEINHEIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KOMPAKT-ANBAUEINHEIT (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
12.930 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KOMPAKTEN KULTIVIRAShch AGREGAT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KOMPAKTEN KULTIVIRAShch AGREGAT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KOMPAKTEN KULTIVIRAShch AGREGAT (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
12.930 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор Agristal Ražienų kultivatorius ( KUS ) нови култиватор Agristal Ražienų kultivatorius ( KUS ) нови култиватор Agristal Ražienų kultivatorius ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.402 € PLN 23.400 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal Cultivator pentru cultivarea solului ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal Cultivator pentru cultivarea solului ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal Cultivator pentru cultivarea solului ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
6.002 € PLN 26.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KOMPAKTINIS AUGINIMO ĮRENGIMAS (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KOMPAKTINIS AUGINIMO ĮRENGIMAS (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KOMPAKTINIS AUGINIMO ĮRENGIMAS (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
12.930 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal COMPACT CULTIVATION UNIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal COMPACT CULTIVATION UNIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal COMPACT CULTIVATION UNIT (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
12.930 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
11.479 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
9.930 €
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Choroszcz
земјоделски валјак Agristal земјоделски валјак Agristal земјоделски валјак Agristal
3
Контактирајте го продавачот
2.994 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
4.148 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Choroszcz
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  STOPPELKULIVATOR ( KUS ) / DÉCHAUMEUR нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  STOPPELKULIVATOR ( KUS ) / DÉCHAUMEUR нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  STOPPELKULIVATOR ( KUS ) / DÉCHAUMEUR
3
Контактирајте го продавачот
5.402 € PLN 23.400 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се