Филтри -

Машини за обработка на почвата Agristal

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Машини за обработка на почвата Agristal

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.880 € PLN 68.520 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.120 € PLN 60.960 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.900 € PLN 55.680 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.488 € PLN 28.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.320 € PLN 44.520 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 7 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.620 € PLN 41.520 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.314 € PLN 35.880 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.869 € PLN 33.960 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.421 € PLN 19.080 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.698 € PLN 15.960 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 3.6 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.531 € PLN 15.240 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal AUS 2,50m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal AUS 2,50m
2
Контактирајте го продавачот
3.420 € PLN 14.760 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.850 € PLN 59.760 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 4.5 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.650 € PLN 45.960 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.815 € PLN 42.360 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.287 € PLN 40.080 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.453 € PLN 36.480 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.590 € PLN 28.440 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.034 € PLN 26.040 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.783 € PLN 24.960 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.124 € PLN 17.800 PLN
Диск брана
Капацитет 2.1 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.800 € PLN 16.400 PLN
Диск брана
Капацитет 1.7 ха/час Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.75 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.545 € PLN 15.300 PLN
Диск брана
Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.244 € PLN 14.000 PLN
Диск брана
Капацитет 1 ха/час Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.083 € PLN 39.200 PLN
Диск брана
Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се