Филтри -

Машини за обработка на почвата Agrisem од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата Agrisem од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.740 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Панка
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 17.090 €
Подривач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 23.270 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кремінна
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.320 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 23.270 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кремінна
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.520 €
Подривач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Доброводи
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се