Филтри -

Машини за обработка на почвата Agrisem од Европа

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Машини за обработка на почвата Agrisem

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.820 € PLN 36.290 PLN
Диск брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kruszwica
Контактирајте го продавачот
37.600 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Латвија, Rīga
диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R8 диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R8 диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R8
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
аукција 45.000 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Литванија, Elektrėnai
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 190 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
подривач Agrisem Cultiplow 52 подривач Agrisem Cultiplow 52 подривач Agrisem Cultiplow 52
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
култиватор Agrisem disc-o-mulch gold 3
1
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
50.325 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-80700 Roye
култиватор Agrisem combiplow gold култиватор Agrisem combiplow gold
2
Контактирајте го продавачот
8.641 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
подривач Agrisem Cultiplow Platinum HD подривач Agrisem Cultiplow Platinum HD
2
Контактирајте го продавачот
19.459 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Подривач
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Данска, Nykøbing Falster
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се