Филтри -

Машини за обработка на почвата Agrisem од Данска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Agrisem од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
53.009 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Данска, Nykøbing Falster
диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R8 диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R8 диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R8
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
50.325 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Данска, Nykøbing Falster
подривач Agrisem Cultiplow Platinum HD подривач Agrisem Cultiplow Platinum HD
2
Контактирајте го продавачот
19.459 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Nykøbing Falster
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се