Филтри -

Машини за обработка на почвата Agrisem

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Машини за обработка на почвата Agrisem

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Данска, Nykøbing Falster
култиватор Agrisem MAXIMULCH
1
Контактирајте го продавачот
66.600 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.740 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Панка
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Подривач
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.6 м
Германија, Reddelich
Контактирајте го продавачот
53.009 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 17.090 €
Подривач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 23.270 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кремінна
Контактирајте го продавачот
7.867 € PLN 36.290 PLN
Диск брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kruszwica
Контактирајте го продавачот
37.600 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.320 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 23.270 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кремінна
диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R8 диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R8 диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R8
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.520 €
Подривач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 190 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
култиватор Agrisem disc-o-mulch gold 3
1
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Maasdam
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се