Филтри -

Машини за обработка на почвата ARMATRAC

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Машини за обработка на почвата ARMATRAC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.780 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.780 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
6.700 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
5.780 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
6.850 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
5.780 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
6.700 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
5.780 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
6.700 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 155 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
6.700 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 155 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
5.780 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
6.700 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 155 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
5.780 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 280 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
5.780 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 280 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
6.700 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 155 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се