Филтри -

Машини за обработка на почвата APV

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата APV

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, Hinzenbach
пружинеста фреза APV Rollstriegel RS 600 M1 пружинеста фреза APV Rollstriegel RS 600 M1
2
Контактирајте го продавачот
10.990 €
Пружинеста фреза
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Германија, Kunde
пружинеста фреза APV AS 1200 M1
1
Контактирајте го продавачот
23.600 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
пружинеста фреза APV AS 600 M1
1
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
пружинеста фреза APV VS 1200
1
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се