Филтри -

Машини за обработка на почвата AMAZONE од Украина

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

60 огласа: Машини за обработка на почвата AMAZONE од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Култиватор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
нови реверзибилен плуг AMAZONE Cayros нови реверзибилен плуг AMAZONE Cayros
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
нови реверзибилен плуг AMAZONE Hektor нови реверзибилен плуг AMAZONE Hektor
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
нови слама култиватор AMAZONE Ceus нови слама култиватор AMAZONE Ceus
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
12.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
16.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.510 €
Култиватор
Капацитет 7 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Семенівка
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, с. Мала Олексанрівка
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.430 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
33.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 18 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Кременчук
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се