Филтри -

Машини за обработка на почвата AMAZONE од Германија

Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

130 огласа: Машини за обработка на почвата AMAZONE од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.416 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
плуг AMAZONE CAYROS XM 950 VS плуг AMAZONE CAYROS XM 950 VS
2
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.08 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
15.798 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.326 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
плуг AMAZONE cayros xm 950 sb v-4 плуг AMAZONE cayros xm 950 sb v-4
2
Контактирајте го продавачот
15.714 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.489 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Walsrode
реверзибилен плуг AMAZONE CAYROS XMS 950 S реверзибилен плуг AMAZONE CAYROS XMS 950 S реверзибилен плуг AMAZONE CAYROS XMS 950 S
3
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.92 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
реверзибилен плуг AMAZONE CAYROS XMS 950 VS реверзибилен плуг AMAZONE CAYROS XMS 950 VS реверзибилен плуг AMAZONE CAYROS XMS 950 VS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.08 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
96.900 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schladen
нови диск брана AMAZONE Catros+ 3001 нови диск брана AMAZONE Catros+ 3001 нови диск брана AMAZONE Catros+ 3001
3
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
18.487 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
8.235 €
Култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
диск брана AMAZONE Catros 5501-T диск брана AMAZONE Catros 5501-T диск брана AMAZONE Catros 5501-T
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Uelzen
реверзибилен плуг AMAZONE CAYROS XS 950 VS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
13.916 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се