Филтри -

Машини за обработка на почвата AMAZONE од Австрија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Машини за обработка на почвата AMAZONE од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор AMAZONE CENIUS 3002 PRIVATVK култиватор AMAZONE CENIUS 3002 PRIVATVK култиватор AMAZONE CENIUS 3002 PRIVATVK
3
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
11.415 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4522 Sierning
култиватор AMAZONE cenius 3002 privatvk култиватор AMAZONE cenius 3002 privatvk култиватор AMAZONE cenius 3002 privatvk
3
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
15.742 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
16.242 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
16.199 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
12.416 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
11.326 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
14.867 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
13.574 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
18.170 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се