Филтри -

Машини за обработка на почвата AMAZONE

Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

211 огласа: Машини за обработка на почвата AMAZONE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.235 €
Култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.201 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
7.750 € UAH 310.000 UAH
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Староселье
диск брана AMAZONE Catros+6002-2 диск брана AMAZONE Catros+6002-2 диск брана AMAZONE Catros+6002-2
3
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Бугарија, Вълчедръм
диск брана AMAZONE Catros+ 7002 диск брана AMAZONE Catros+ 7002 диск брана AMAZONE Catros+ 7002
3
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Кировоградский р-н,с Соколовское
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Диск брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
21.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
диск брана AMAZONE Catros 5001-2 диск брана AMAZONE Catros 5001-2 диск брана AMAZONE Catros 5001-2
3
Контактирајте го продавачот
11.999 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
16.980 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
8.880 €
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови реверзибилен плуг AMAZONE Cayros M 4-1020
1
Контактирајте го продавачот
13.350 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови реверзибилен плуг AMAZONE Cayros XMS 5-1050 V
1
Контактирајте го продавачот
28.990 €
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови култиватор AMAZONE Cenio 3000 Special
1
Контактирајте го продавачот
16.910 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови реверзибилен плуг AMAZONE Cayros M 4-950
1
Контактирајте го продавачот
14.860 €
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови диск брана AMAZONE Catros+ 3003 Special
1
Контактирајте го продавачот
15.740 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови диск брана AMAZONE Catros XL 5003-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
нови реверзибилен плуг AMAZONE Cayros XM 4-1050
1
Контактирајте го продавачот
16.350 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
33.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
Контактирајте го продавачот
16.780 €
Рото брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
12.184 €
Рото брана
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
12.184 €
Рото брана
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се