Филтри -

Машини за обработка на почвата ALPEGO од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за обработка на почвата ALPEGO од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
20.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Луцк
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.800 €
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 285 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Первомайськ
Контактирајте го продавачот
24.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 03/2021 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Парипси
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 500 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 260 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Луцьк
подривач ALPEGO KE7-300 подривач ALPEGO KE7-300 подривач ALPEGO KE7-300
3
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Подривач
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година нов Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Одесса
нови подривач ALPEGO KE 7- 300
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Винница
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се