Филтри -

Машини за обработка на почвата ALPEGO од Германија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за обработка на почвата ALPEGO од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.916 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор ALPEGO divers култиватор ALPEGO divers култиватор ALPEGO divers
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
19.650 €
Подривач
Длабочина на обработка 58 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
25.617 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.490 € Без ДДВ
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Northeim
подривач ALPEGO SKAT S1 7-300 подривач ALPEGO SKAT S1 7-300 подривач ALPEGO SKAT S1 7-300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 58 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.91 м
Германија, Jacobsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се