Филтри -

Машини за обработка на почвата ALPEGO од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Машини за обработка на почвата ALPEGO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белгија, Soree
Контактирајте го продавачот
12.916 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белгија, Soree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белгија, Soree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Белгија, Soree
култиватор ALPEGO divers култиватор ALPEGO divers култиватор ALPEGO divers
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
19.650 €
Подривач
Длабочина на обработка 58 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
25.442 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
нови рото брана ALPEGO rotorkopeg
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.490 € Без ДДВ
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Northeim
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
подривач ALPEGO SKAT S1 7-300 подривач ALPEGO SKAT S1 7-300 подривач ALPEGO SKAT S1 7-300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 58 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.91 м
Германија, Jacobsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се