Филтри -

Машини за обработка на почвата ALPEGO

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Машини за обработка на почвата ALPEGO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
20.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белгија, Soree
Контактирајте го продавачот
14.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.300 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 500 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 260 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
12.916 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белгија, Soree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белгија, Soree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Белгија, Soree
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.170 €
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 285 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Первомайськ
култиватор ALPEGO divers култиватор ALPEGO divers култиватор ALPEGO divers
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
19.650 €
Подривач
Длабочина на обработка 58 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
25.442 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
нови рото брана ALPEGO rotorkopeg
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
13.600 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Винница
нови подривач ALPEGO KE 7- 300
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Винница
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се