Филтри -

Машини за обработка на почвата AL-KO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата AL-KO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови подривач AL-KO 2800 нови подривач AL-KO 2800
2
Контактирајте го продавачот
3.975 € UAH 160.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 28 м
Украина, Chernivtsi
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се