Филтри -

Машини за обработка на почвата AKPIL од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата AKPIL од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.084 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
20.084 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
20.084 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
12.174 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
плуг AKPIL 5 corps плуг AKPIL 5 corps
2
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.831 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
19.831 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се