Филтри -

Машини за обработка на почвата AKPIL

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Машини за обработка на почвата AKPIL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, Sat Traian, Comuna Săbăoani, Jud. Neamț
Контактирајте го продавачот
4.235 € PLN 20.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kielce
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.840 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.067 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.091 € PLN 14.600 PLN
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kielce
нови реверзибилен плуг AKPIL Mix Due 2+1
1
Контактирајте го продавачот
5.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
7.305 € PLN 34.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
3.600 € PLN 17.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
10.841 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.067 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.201 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.201 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.201 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
1.478 € RON 7.250 RON
Рото фреза
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 25 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
нови рото фреза AKPIL Freza agricola Akpil 1.25m Freza de pamant нови рото фреза AKPIL Freza agricola Akpil 1.25m Freza de pamant нови рото фреза AKPIL Freza agricola Akpil 1.25m Freza de pamant
3
Контактирајте го продавачот
1.417 € RON 6.950 RON
Рото фреза
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 20 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
нови рото фреза AKPIL Freza agricola Akpil 1.6m Freza de pamant нови рото фреза AKPIL Freza agricola Akpil 1.6m Freza de pamant нови рото фреза AKPIL Freza agricola Akpil 1.6m Freza de pamant
3
Контактирајте го продавачот
1.529 € RON 7.500 RON
Рото фреза
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 25 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 190 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 125 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
5.198 € RON 25.500 RON
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се