Филтри -

Машини за обработка на почвата AGROREMMASH

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата AGROREMMASH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана AGROREMMASH ЛД - 8 диск брана AGROREMMASH ЛД - 8
2
Контактирајте го продавачот
4.762 € UAH 195.000 UAH
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Новая Водолага
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.803 €
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 12 ха/час
Година 01/2010 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Золотоноша
нови диск брана AGROREMMASH AGD-25 нови диск брана AGROREMMASH AGD-25 нови диск брана AGROREMMASH AGD-25
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 2.2 ха/час Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agriline
нови диск брана AGROREMMASH АГД - 2,5
1
Контактирајте го продавачот
2.589 € UAH 106.000 UAH
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Новомосковск
Контактирајте го продавачот
2.125 € UAH 87.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Херсон
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се