Филтри -

Машини за обработка на почвата AGROMET

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата AGROMET

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
600 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 1980 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Холандија, Borne
плуг AGROMET Semichisel AGROMET de 9 brazos плуг AGROMET Semichisel AGROMET de 9 brazos плуг AGROMET Semichisel AGROMET de 9 brazos
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Tudela
плуг AGROMET Agromet semichisel de 9 brazos плуг AGROMET Agromet semichisel de 9 brazos плуг AGROMET Agromet semichisel de 9 brazos
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Tudela
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Tudela
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се