Филтри -

Машини за обработка на почвата AGROLAND

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата AGROLAND: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана AGROLAND Titanum 300 диск брана AGROLAND Titanum 300
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 80 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Daillancourt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Диск брана
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-46325 Borken
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се