Филтри -

Машини за обработка на почвата AGROKALINA од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата AGROKALINA од Украина: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови култиватор AGROKALINA  VERDIS нови култиватор AGROKALINA  VERDIS нови култиватор AGROKALINA  VERDIS
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.520 € UAH 980.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 50 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 08/2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Калиновка
нови диск брана AGROKALINA DEFT-5 нови диск брана AGROKALINA DEFT-5 нови диск брана AGROKALINA DEFT-5
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
20.600 € UAH 791.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 05/2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Калиновка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.650 € UAH 793.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 2 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 05/2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Калиновка
Контактирајте го продавачот
17.660 € UAH 678.000 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 30 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 05/2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Калиновка
нови рото брана AGROKALINA ANTOKS 6 нови рото брана AGROKALINA ANTOKS 6 нови рото брана AGROKALINA ANTOKS 6
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.568 € UAH 329.000 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 30 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 02/2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Калиновка
Контактирајте го продавачот
5.391 € UAH 207.000 UAH
Слама култиватор
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 05/2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Калиновка
нови земјоделски валјак AGROKALINA KOLUNN нови земјоделски валјак AGROKALINA KOLUNN
2
Контактирајте го продавачот
7.604 € UAH 292.000 UAH
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Калиновка
нови пружинеста фреза AGROKALINA БПШ нови пружинеста фреза AGROKALINA БПШ
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.427 € UAH 170.000 UAH
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 05/2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Калиновка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се