Филтри -

Машини за обработка на почвата AGROKALINA

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Машини за обработка на почвата AGROKALINA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.570 € UAH 832.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 20 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Калиновка
Контактирајте го продавачот
6.774 € UAH 274.000 UAH
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Калиновка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.760 € UAH 678.000 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 30 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 05/2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Калиновка
Контактирајте го продавачот
6.007 € UAH 243.000 UAH
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Калиновка
Контактирајте го продавачот
5.365 € UAH 217.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Калиновка
нови рото брана AGROKALINA ANTOKS 6 нови рото брана AGROKALINA ANTOKS 6 нови рото брана AGROKALINA ANTOKS 6
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Длабочина на обработка 30 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Калиновка
нови диск брана AGROKALINA DEFT-5 нови диск брана AGROKALINA DEFT-5 нови диск брана AGROKALINA DEFT-5
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
20.520 € UAH 830.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Калиновка
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
14.490 € UAH 586.000 UAH
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Калиновка
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 17 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
9.518 € UAH 385.000 UAH
Друга фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Калиновка
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 80 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 6 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 15 мм Капацитет 20 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 17 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 80 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 90 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 80 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Tours
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се