Филтри -

Машини за обработка на почвата AGROALEX од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата AGROALEX од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.550 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Италија, Curtatone
нови диск брана AGROALEX
1
Контактирајте го продавачот
11.550 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Италија, Curtatone
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Curtatone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Curtatone
нови земјоделски валјак AGROALEX 450 нови земјоделски валјак AGROALEX 450 нови земјоделски валјак AGROALEX 450
3
Контактирајте го продавачот
6.050 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 45 м
Италија, Curtatone
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се