Филтри -

Машини за обработка на почвата AGROALEX

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата AGROALEX: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Curtatone
нови диск брана AGROALEX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Италија, Curtatone
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови земјоделски валјак AGROALEX 450 нови земјоделски валјак AGROALEX 450 нови земјоделски валјак AGROALEX 450
3
Контактирајте го продавачот
6.050 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 45 м
Италија, Curtatone
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се