Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRO-MASZ од Украина

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Машини за обработка на почвата AGRO-MASZ од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.700 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 15 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
4.750 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 130 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.700 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 13 мм Капацитет 7.2 ха/час Потребна сила на трактор 85160 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
8.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
25.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 7.2 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
22.950 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 130180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
8.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 15 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 2.63 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
30.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
6.350 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 0.6 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
12.250 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 1.7 ха/час Потребна сила на трактор 115 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
11.050 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
9.200 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
14.300 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.057 €
Диск брана
Година 09/2007 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Іванівка
Контактирајте го продавачот
1.607 € UAH 65.000 UAH
Плуг
Длабочина на обработка 250 мм Капацитет 0.6 ха/час Потребна сила на трактор 60 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Украина, Віта-Поштова
ТОВ "АГРО АССІСТЕНС ГРУП"
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 320 мм Капацитет 0.4 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 0.75 м
Украина, Віта-Поштова
ТОВ "АГРО АССІСТЕНС ГРУП"
1 година на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се