Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRO-MASZ од Полска

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Машини за обработка на почвата AGRO-MASZ од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.122 € PLN 24.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Jedwabne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 2.9 ха/час Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
4.269 € PLN 20.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 85 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
10.030 € PLN 47.000 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Stoczek
нови слама култиватор AGRO-MASZ Agregado de cultivo Agro-Masz 4.2 m нови слама култиватор AGRO-MASZ Agregado de cultivo Agro-Masz 4.2 m нови слама култиватор AGRO-MASZ Agregado de cultivo Agro-Masz 4.2 m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Jedwabne
нови пружинеста фреза AGRO-MASZ Brona Mulczowa BM75 нови пружинеста фреза AGRO-MASZ Brona Mulczowa BM75
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
нови земјоделски валјак AGRO-MASZ AGREGAT DO UPRAWY UŻYTKÓW ZIELONYCH GRASS 3,0 m
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
нови диск брана AGRO-MASZ Brona talerzowa Trol 3,5 m/ Δίσκος σβάρνα/ Grada de discos Trol
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Jedwabne
нови диск брана AGRO-MASZ GRADA DE DISCOC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Jedwabne
нови диск брана AGRO-MASZ Brona talerzowa Trol 3m / Grada de discos Trol 3m
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се