Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRO-MASZ од Германија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

44 огласа: Машини за обработка на почвата AGRO-MASZ од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.261 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.915 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
12.075 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.075 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.235 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
плуг AGRO-MASZ po 5 blattfeder steinsicherung плуг AGRO-MASZ po 5 blattfeder steinsicherung плуг AGRO-MASZ po 5 blattfeder steinsicherung
3
Контактирајте го продавачот
14.696 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.277 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.696 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.252 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.042 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.352 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.387 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.924 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.091 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.512 €
Култиватор
Длабочина на обработка 1 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.924 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.798 €
Култиватор
Длабочина на обработка 2 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.798 €
Култиватор
Длабочина на обработка 2 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
машина за подготовка на почвата за сеидба AGRO-MASZ au 50
1
Контактирајте го продавачот
8.815 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.453 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.345 €
Култиватор
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се