Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRO-MASZ од Европа

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

70 огласа: Машини за обработка на почвата AGRO-MASZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 10.250 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 3.200 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
12.184 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-91522 Ansbach
Контактирајте го продавачот
10.924 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.091 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.924 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.512 €
Култиватор
Длабочина на обработка 1 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
нови слама култиватор AGRO-MASZ Agregat podorywkowy półzawieszany 3m
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
9.798 €
Култиватор
Длабочина на обработка 2 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.798 €
Култиватор
Длабочина на обработка 2 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
машина за подготовка на почвата за сеидба AGRO-MASZ au 50
1
Контактирајте го продавачот
8.815 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.453 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
5.032 € PLN 23.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
13.025 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-91522 Ansbach
Контактирајте го продавачот
18.067 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-91522 Ansbach
нови реверзибилен плуг AGRO-MASZ Pług obrotowy Agro-Masz POL 3+1
1
Контактирајте го продавачот
6.638 € PLN 31.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
3.640 € PLN 17.000 PLN
Диск брана
Длабочина на обработка 140 мм Потребна сила на трактор 85 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Kielce
машина за подготовка на почвата за сеидба AGRO-MASZ au 50 машина за подготовка на почвата за сеидба AGRO-MASZ au 50 машина за подготовка на почвата за сеидба AGRO-MASZ au 50
3
Контактирајте го продавачот
8.650 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.075 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.429 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се