Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRO-MASZ

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

83 огласа: Машини за обработка на почвата AGRO-MASZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.915 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.263 € PLN 20.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Германија, Kronach
Контактирајте го продавачот
5.179 € PLN 24.300 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
13.700 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 15 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
6.700 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 13 мм Капацитет 7.2 ха/час Потребна сила на трактор 85160 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
8.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
4.750 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 130 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
9.200 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
25.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 7.2 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
30.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
22.950 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
11.050 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
6.350 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 0.6 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 130180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 2.63 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
8.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 15 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
12.250 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 1.7 ха/час Потребна сила на трактор 115 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
1.519 € UAH 65.000 UAH
Плуг
Длабочина на обработка 250 мм Капацитет 0.6 ха/час Потребна сила на трактор 60 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Украина, Віта-Поштова
ТОВ "АГРО АССІСТЕНС ГРУП"
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 320 мм Капацитет 0.4 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 0.75 м
Украина, Віта-Поштова
ТОВ "АГРО АССІСТЕНС ГРУП"
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
12.075 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се