Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRO-FACTORY од Полска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата AGRO-FACTORY од Полска: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.130 € PLN 46.800 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Jedwabne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови земјоделски валјак AGRO-FACTORY Cambridge Walze 3m / Ackerwalze / Trio 3m Soil Cultivation Rolle
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Warszawa
нови земјоделски валјак AGRO-FACTORY Cambridge Walze 3m / Ackerwalze / UNIVERS 3M Soil Cultivation Ro нови земјоделски валјак AGRO-FACTORY Cambridge Walze 3m / Ackerwalze / UNIVERS 3M Soil Cultivation Ro
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Warszawa
нови слама култиватор AGRO-FACTORY Tiefenlockerer Grys
1
Контактирајте го продавачот
3.614 € PLN 16.700 PLN
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
10.600 € PLN 49.000 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Choroszcz
нови подривач AGRO-FACTORY Tiefenlockerer Kret 3m/Subsoiler/Глубокорыхлитель/Subsolador
1
Контактирајте го продавачот
3.224 € PLN 14.900 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
нови диск брана AGRO-FACTORY Scheibenaggregat 3m THOR AT нови диск брана AGRO-FACTORY Scheibenaggregat 3m THOR AT
2
Контактирајте го продавачот
5.497 € PLN 25.400 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
нови диск брана AGRO-FACTORY BTX Scheibenegge 3.2 нови диск брана AGRO-FACTORY BTX Scheibenegge 3.2
2
Контактирајте го продавачот
4.458 € PLN 20.600 PLN
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Choroszcz
нови земјоделски валјак AGRO-FACTORY нови земјоделски валјак AGRO-FACTORY
2
Контактирајте го продавачот
2.716 € PLN 12.550 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Choroszcz
нови пружинеста фреза AGRO-FACTORY Chwastownik 12m Agro-Factory / harrow - weeder unit нови пружинеста фреза AGRO-FACTORY Chwastownik 12m Agro-Factory / harrow - weeder unit
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.060 € PLN 46.500 PLN
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
4.977 € PLN 23.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
4.739 € PLN 21.900 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Choroszcz
нови слама култиватор AGRO-FACTORY Vorsäaggregate CARO/Pre sowing cultivator нови слама култиватор AGRO-FACTORY Vorsäaggregate CARO/Pre sowing cultivator
2
Контактирајте го продавачот
2.285 € PLN 10.560 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Choroszcz
нови земјоделски валјак AGRO-FACTORY Univers Ackerwalze нови земјоделски валјак AGRO-FACTORY Univers Ackerwalze
2
Контактирајте го продавачот
4.674 € PLN 21.600 PLN
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се