Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRITEC

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата AGRITEC: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.869,75 €
Рото брана
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-50389 Wesseling
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.490 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Calbe / Saale
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.490 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
4.350 €
Мулчер за трактор
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Германија, 49716 Rühle
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се