Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRISTAL од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата AGRISTAL од Полска: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови запчеста фреза AGRISTAL CBP/ Hydraulically folding heavy tine h нови запчеста фреза AGRISTAL CBP/ Hydraulically folding heavy tine h нови запчеста фреза AGRISTAL CBP/ Hydraulically folding heavy tine h
3
Контактирајте го продавачот
5.014 € PLN 23.650 PLN
Запчеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
7.225 € PLN 34.080 PLN
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.092 € PLN 19.300 PLN
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
6.509 € PLN 30.700 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Полска, Choroszcz
нови земјоделски валјак AGRISTAL WUC Cambridge-Walze 3 m 500 mm нови земјоделски валјак AGRISTAL WUC Cambridge-Walze 3 m 500 mm нови земјоделски валјак AGRISTAL WUC Cambridge-Walze 3 m 500 mm
3
Контактирајте го продавачот
2.368 € PLN 11.170 PLN
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
нови земјоделски валјак AGRISTAL Heck und front anbau Cambridge Walze 3 m 500 mm нови земјоделски валјак AGRISTAL Heck und front anbau Cambridge Walze 3 m 500 mm нови земјоделски валјак AGRISTAL Heck und front anbau Cambridge Walze 3 m 500 mm
3
Контактирајте го продавачот
4.066 € PLN 19.180 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
16.280 € PLN 76.800 PLN
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
8.764 € PLN 41.340 PLN
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
7.607 € PLN 35.880 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
11.450 € PLN 54.000 PLN
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
8.828 € PLN 41.640 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
7.632 € PLN 36.000 PLN
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се