Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRISTAL

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Машини за обработка на почвата AGRISTAL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL KOMPAKT-ANBAUEINHEIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL KOMPAKT-ANBAUEINHEIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL KOMPAKT-ANBAUEINHEIT (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
11.990 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL KOMPAKTEN KULTIVIRAShch AGREGAT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL KOMPAKTEN KULTIVIRAShch AGREGAT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL KOMPAKTEN KULTIVIRAShch AGREGAT (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
11.990 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови култиватор AGRISTAL Ražienų kultivatorius ( KUS ) нови култиватор AGRISTAL Ražienų kultivatorius ( KUS ) нови култиватор AGRISTAL Ražienų kultivatorius ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.567 € PLN 26.000 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Запчеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Луцк
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL Cultivator pentru cultivarea solului ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL Cultivator pentru cultivarea solului ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL Cultivator pentru cultivarea solului ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.567 € PLN 26.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL KOMPAKTINIS AUGINIMO ĮRENGIMAS (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL KOMPAKTINIS AUGINIMO ĮRENGIMAS (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL KOMPAKTINIS AUGINIMO ĮRENGIMAS (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
11.990 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL COMPACT CULTIVATION UNIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL COMPACT CULTIVATION UNIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL COMPACT CULTIVATION UNIT (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
11.990 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
7.440 €
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 85 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Zeven
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL  КУЛТИВАТОР ЗА СЪРНИЩА ( КУС ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL  КУЛТИВАТОР ЗА СЪРНИЩА ( КУС ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL  КУЛТИВАТОР ЗА СЪРНИЩА ( КУС )
3
Контактирајте го продавачот
5.567 € PLN 26.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL TARKOLÓKULTIVÁTOR ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL TARKOLÓKULTIVÁTOR ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL TARKOLÓKULTIVÁTOR ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.567 € PLN 26.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор AGRISTAL COLTIVATORE DI STUBBIE ( KUS ) нови култиватор AGRISTAL COLTIVATORE DI STUBBIE ( KUS ) нови култиватор AGRISTAL COLTIVATORE DI STUBBIE ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.567 € PLN 26.000 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор AGRISTAL Kultivátor strniště ( KUS ) нови култиватор AGRISTAL Kultivátor strniště ( KUS ) нови култиватор AGRISTAL Kultivátor strniště ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.567 € PLN 26.000 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор AGRISTAL DÉCHAUMEUR ( KUS ) нови култиватор AGRISTAL DÉCHAUMEUR ( KUS ) нови култиватор AGRISTAL DÉCHAUMEUR ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.567 € PLN 26.000 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор AGRISTAL  STOPPELKULIVATOR ( KUS ) нови култиватор AGRISTAL  STOPPELKULIVATOR ( KUS ) нови култиватор AGRISTAL  STOPPELKULIVATOR ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.567 € PLN 26.000 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор AGRISTAL STUBBLE CULTIVATOR ( KUS ) нови култиватор AGRISTAL STUBBLE CULTIVATOR ( KUS ) нови култиватор AGRISTAL STUBBLE CULTIVATOR ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.567 € PLN 26.000 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL UNITÀ DI COLTIVAZIONE COMPATTA (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL UNITÀ DI COLTIVAZIONE COMPATTA (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL UNITÀ DI COLTIVAZIONE COMPATTA (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
11.990 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL UNITATE COMPACTĂ DE CULTIVARE (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL UNITATE COMPACTĂ DE CULTIVARE (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL UNITATE COMPACTĂ DE CULTIVARE (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
11.990 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL COMPACTE TWEEKUNIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL COMPACTE TWEEKUNIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL COMPACTE TWEEKUNIT (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
11.990 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL KOMPAKTNÍ PĚSTOVACÍ JEDNOTKA (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL KOMPAKTNÍ PĚSTOVACÍ JEDNOTKA (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRISTAL KOMPAKTNÍ PĚSTOVACÍ JEDNOTKA (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
11.990 € PLN 56.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
земјоделски валјак AGRISTAL земјоделски валјак AGRISTAL земјоделски валјак AGRISTAL
3
Контактирајте го продавачот
2.914 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
11.479 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
7.245 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
4.058 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се