Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRISEM од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за обработка на почвата AGRISEM од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
култиватор AGRISEM combiplow gold култиватор AGRISEM combiplow gold
2
Контактирајте го продавачот
8.641 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
37.600 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch R диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch R диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch R
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Suhlendorf
култиватор AGRISEM disc-o-mulch gold 3
1
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Подривач
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 190 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Mühlengeez
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се